BİZİM TATLI HİKAYEMİZ

Bir kakao çekirdeğinin yüzlerde bıraktığı gülümsemenin hikayesidir bu. Yıllara uzanan bir hikaye…

Patiswiss Handmade Chocolates, 2004 yılında Ankara’da kurulduğu günden bugüne anılara, hayatlara tatlı dokunuşlar yapıyor.

Kuruluşundan bu yana kalite ve lezzeti kendisine ilke olarak benimseyen Patiswiss Handmade Chocolate, kakao çekirdeğinden nasıl mucizeler yaratılabileceğini gözler önüne seriyor. Bir sanatçının sanatını aşkla icra ettiği gibi Patiswiss Çikolataları da aynı tutku ve aşkla usta ellerde hazırlanıyor ve gerçek el yapımı çikolatalar, çikolata severlerle paylaşılıyor.

Patiswiss Handmade Chocolates lezzetlerini yaratırken kullandığı;
özel reçetelerle üretilen hammaddeleri, taze ve doğal malzemeleri ve usta ellerin dokunuşuyla üretilen çikolatalarıyla kalite ve sağlığı ön planda tuttuğunu kanıtlıyor. Patiswiss imzalı ürünler raf ömrü uzatıcı maddeler kullanmadan, ürünlerini çikolata severlere en taze haliyle sunuluyor.

Türkiye’nin öncülerinden olan Patiswiss Handmade Chocolates, deneyimli satış ekibi ile resmi ve özel kurumlara da hizmet vermektedir.

Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiile bütün damak tatlarına hitap eden Patiswiss çikolata lezzetiyle buluşmanın keyfini yaşayın.

“EN LEZZETLİ” WEB SİTESİ

Patiswiss Handmade Chocolate’in web sitesi patiswiss.com.tr ise güvenli bir şekilde çikolata satın alırken, aynı zamanda çikolatayla ilgili keyifli ve ilginç bilgiler edinebileceğiniz, hem bireysel hem de kurumsal çikolata ihtiyaçlarınıza farklı seçenekler bulabileceğiniz içeriğiyle Türkiye’de bir ilk olmaya aday.

İnternetten seçtiğiniz çikolatanın nerde ve ne şekilde üretildiğini bilmek, hangi koşullarda ambalajlandığından emin olmak çok önemli. Üretiminden kargolanmasına kadar her aşamada özenle siparişinizi hazırlayan Patiswiss Handmade Chocolate, her an ulaşabileceğiniz en güvenilir çikolata butiği.