KURUMSAL

Patiswiss 14 senelik tecrübesi ile gurme çikolatacı olmasının yanı sıra, yıllardır tecrübeli ARGE, Proje ve Tasarım ekibiyle de başarılı bir şekilde resmi ve özel kurumlara hizmet vermektedir. Kurumsal kimliği gösteren size özel kutu, çikolata veya alternatif projeler yapmaktadır.

Gerek yılbaşı, bayram gibi özel günlerde, gerekse toplantı, tanıtım, kongre gibi aktivitelerinizde destek olabileceğimiz gibi seneye yayılmış tekli alımlarınızda da hizmet sunabilmektedir.

Hakkımızda

1. Ustalarımız Patiswiss markası ile 14 yıllık tecrübeye sahipler. İsviçreli Çikolata şeflerinden eğitim aldılar.
2. Dünyada Çikolata sektöründeki firmaları ile irtibat halindeyiz ve bilgi alışverişi yapıyoruz.
3. Sürekli yenilikçi ürünler peşindeyiz.
4. Birçok önemli kurum ve kuruluşa hizmet vermekte ve özel koleksiyonlar üretmekteyiz.
5. Kullandığımız Ürün ve Hammaddeler de kalite ve hijyene en yüksek önemi vermekteyiz. Yurtdışından gelen hammaddeler özel reçetelerle üretilmektedir. Üretim, Paketleme Pazarlama ve İdare aynı binada olduğundan kaliteli ve çabuk proje geliştirmede, projelerin uygulamaya geçmesinden, ulaştırmaya kadar tam kontrollü profesyonel hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz ve Avantajları

1. Mevcut kalite standartlarımızı koruyarak, her gün üzerine biraz daha ilave etmekteyiz.
2. ARGE yatırımlarımız sayesinde, ürünlerimize yenilikler katmaktayız.
3. Çalışan ekibimizin büyüklüğü ve esnekliği sayesinde, 1-2 gün içerisinde yüklü extra siparişleri hazırlayabilmekteyiz.
4. Ürünlerimiz daimi taze ve el yapımıdır.
5. Çok iddialı ve başarılı olduğumuz diğer bir konu ise, proje çalışmalarımız.
Örneğin toplantılar ya da seminerlerde, konusuna özel ambalaj ya da çikolata üretebilmekteyiz
6. Müşterileriniz, çikolatanın belli bir adrese ya da kişiye gönderilmesini isterse bu servisi sizin adınıza da yapabiliriz.

Kurumsal Kimlik Uygulanabilir Projeler İçin Yepyeni Kutular

Seçiminizde yardımcı olabilmemiz için, lütfen bizimle irtibata geçiniz. Projelendirme konusunda uzman ve yılların tecrübesine sahip kurumsal satış uzmanlarımız sizlere profesyonel destek verecektir.

Şehirlerarası gönderimlerinizde Patiswiss anlaşmalı kargo fiyatlarından yararlanırken (100 TL üzeri ücret alınmamaktadır.) Ankara içi teslimatlarında da 200 TL üzeri siparişleriniz için ücretsiz teslim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

0 533 669 67 88
0 312 495 02 05
kurumsal@patiswiss.com.tr