BİZİM TATLI HİKAYEMİZ

‘’Çikolata yapmak sanattır’’ inanışıyla her gün en taze, en kaliteli ve en leziz çikolataları keyifle üreten Patiswiss Handmade Chocolate ekibi, çikolata yapmak kadar yemenin de sanat olduğuna inanıyor. Bu nedenle, her aşamasını zevkle yaptığımız çikolata üretiminde asıl amaçlardan biri de size ‘’doğru çikolatayı’’ seçmeniz, yemeniz ve hediye etmeniz konusunda yol gösterici olmak. Çünkü, doğanın bize en saf haliyle sunduğu kakao, ruh ve beden sağlığımıza sağlık katan hazinelerden biri. Kakao çekirdeğinden başlayıp, harika bir parça çikolata olana kadar geçen aşamalarda çikolataya hak ettiği değeri verebilmek; onu en iyi koşullarda işleyebilmek, farklı tatlarla birleştirip, en güzel şekilde ambalajlayıp sunabilmek de ancak işine sanat aşkıyla yaklaşan bir ekip tarafından başarılabilir.

Patiswiss Handmade Chocolate, Ankara’da 2004 yılında kurulduğu günden bugüne kadar geliştirdiği tatlar ve sunduğu kaliteli hizmetle ünü Ankara dışına da taşarak, tüm Türkiye’de butik çikolatayı profesyonel bakış açısıyla sunan ‘’masal gibi çikolatacı’’ olarak zihinlerde yer edindi. 2011’in ikinci yarısında ise ekibine uluslar arası alanda başarılarını kanıtlamış çikolata şeflerini de katan Patiswiss, doğal ve taze Türk tatlarıyla kaliteli çikolatayı birleştirmekte, ‘’en iyi çikolata’’ya ulaşma hedefiyle her geçen gün ürün yelpazesine yeni ve vazgeçilmez tatlar ekledi.2017 nin son yarısında yeni rotasını perakendeciliğe yöneltti.

“EN LEZZETLİ” WEB SİTESİ

Patiswiss Handmade Chocolate’in web sitesi patiswiss.com.tr ise güvenli bir şekilde çikolata satın alırken, aynı zamanda çikolatayla ilgili keyifli ve ilginç bilgiler edinebileceğiniz, hem bireysel hem de kurumsal çikolata ihtiyaçlarınıza farklı seçenekler bulabileceğiniz içeriğiyle Türkiye’de bir ilk olmaya aday.

İnternetten seçtiğiniz çikolatanın nerde ve ne şekilde üretildiğini bilmek, hangi koşullarda ambalajlandığından emin olmak çok önemli. Üretiminden kargolanmasına kadar her aşamada özenle siparişinizi hazırlayan Patiswiss Handmade Chocolate, her an ulaşabileceğiniz en güvenilir çikolata butiği.